Malwi-Trans logo

Bezpieczeństwo

Icon 1

Wszystkie ładunki towarowe są zawsze ubezpieczone na kwotę 50 tys zł.

Elastyczność

Icon 2

Dostosowujemy terminy odbioru i dostarczenia do preferencji klienta.

Profesjonalizm

Icon 3

Obsługą klienta zarówno po stronie zamówień jak i samego transportu zajmują się kompetentne osoby

Transport paczek i towarów

Głównym elementem naszych usług jest szybki, precyzyjny, ale przede wszystkim bezpieczny transport paczek i towarów. Zakres działania obejmuje całą Unię Europejską. Z wyjątkową starannością dbamy o powierzony nam ładunek, dlatego nasi klienci mogą być spać spokojnie i być pewnym że towar dotrze cały i na czas.

Zamów

Paczki i towary
Przeprowadzki

Przeprowadzki

Na potrzeby transportu mebli jesteśmy w stanie zaoferować przestrzeń 14m3 o wymiarach 3,60m x 2,15m x 1,75m wewnątrz busa oraz prawie 17m3 o wymiarach 4,20m x 2,20m x 1,80m przestrzeni wewnątrz przyczepy. Dzięki optymalnej przestrzeni w samochodzie typu dostawczego koszty nie są tak duże jak w przypadku większych samochodów. Przy przeprowadzkach zapewniamy załadunek i rozładunek u klienta.

Zamów

Transport aut i motocyckli

W czasach gdy zakup auta za granicą jest wciąż bardziej opłacalny niż jego zakup w Polsce - wiele osób decyduje się na sprowadzenie samochodu zza granicy. Ze swej strony oferujemy transport aut, motocykli i quadów na lawecie pomiędzy dowolnymi krajami Unii Europejskiej.

Zamów

Transport na lawecie
Zaopatrzenie sklepów

Zaopatrzenie sklepów

Podejmujemy stałą współpracę ze sklepami i hurtowniami na zaopatrywanie punktów w towary z Polski. Transportowane towary są umieszczane na palecie. Oferujemy dogodne i elastyczne warunki oraz szybką dostawę.

Zamów